Vážení obchodní partneři,

Představujeme Vám produkty výrobce BETA – značku profesionálního italského automobilového a dílenského nářadí, která svou historií sahá až do roku 1923, kdy pan Alessaandro Cieceri zakládá společnost na výrobu železných a ocelových odlitků.

BETA

Následná obchodní značka BETA založená v roce 1939 již začala vyrábět zejména profesionální nářadí. Po několika dalších let rozvoje výroby, v roce 1971 vstupuje BETA UTENSILI na trh světa automobilových a motocyklových závodů proto, aby testovala a vyvíjela své produkty. Svého prvního vítězství ve Formuli 1 dosahuje v roce 1975 se svou oranžovou formulí MARCH-BETA UTENSILI řízenou jezdcem Vittorio Brambilla, který vyhrál rakouskou Grand Prix v Zeltwegu. V dalších letech postupně proniká na evropské trhy a zakládá své pobočky i v dalších zemích. V roce 1995 získává společnost vlastní systém kvality standardu ISO 9001 a uvedením nového katalogu v roce 2000 informuje o probíhajícím růstu, rozsah nabízených produktů se zdvojnásobil na více než 10000 položek ve 20-ti produktových skupinách.

Ruční a pneumatické nářadí BETA

Nabídka BETA UTENSILI se od roku 2002 dále rozšiřuje o skupinu ochranné obuvi, oděvů a oblečení pro volný čas pojmenované „BETA WORK“. Od roku 2009 společnost posiluje svoje postavení na evropských trzích a dále zakládá další mimoevropské pobočky. Produktový růst se promítnul do současné nabídky přesahující 12000 položek distribuovaných po celém světě tak, aby uspokojily nejnáročnější požadavky profesionálů. Jsme přesvědčeni, že naše nabídka uspokojí i Vaše nároky a požadavky kvalitního nářadí.

© 2024 LPS nářadí, nástroje | specializace na Pardubice, Hradec Králové, Chrudim, Hlinsko, Čáslav, Vysoké Mýto, Litomyšl
Cookies | Ochrana osobních ůdajů

Glyphicons | Webdesign | Administrace